Hakkımızda

     Bursa ki Firmamız olan Nalbantoğlu Orman rünleri san.ve tic.1976 yılında kurulmuştur. Uzun bir dönem bu adreste sektöre hizmet verdikten sonra artan ihtiyaçlar doğrultusunda 2000 yılında İnönü caddesindeki bu günkü yerine taşınarak faaliyetlerine aralıksız olarak devam etmektedir. Başlangıçta sadece kereste, kontrplak ve duralit satışı ile hizmet veren firmamız, gelişen teknolojileri yakından takip ederek, orman ürünleri ve mobilya malzemeleri alanındaki gereksinimlere cevap verebilmek amacı ile ürün yelpazesini her geçen gün yenileyip, müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemiştir.Günümüzün ihtiyaçlarına paralel olarak mdflam, suntalam, laminat, amerikan kapı, pvc kenar bandı, masifpan, kapak profili, mobilya tamamlayıcı aksesuarları ve çeşitli dekoratif ürünleri bünyemizde bulundurarak geniş bir müşteri gurubuna eksiksiz cevap verebilmeyi ilke edinmekteyiz.

     Son yıllarda inşaat sektöründeki gelişmeler istinaden firmamız, bu alanda da yatırımlarına hız kazandırmıştır. Sektördeki ihtiyaçlar doğrultusunda ürün çeşitliliğini arttırarak kontrplak, osb ve plywood ‘ta ( fenolik filim kaplı beton kontrplağı ) ürün gamını geliştirmiştir. Kontrplak konusunda 03 mm - 20 mm arasında sürekli stok bulunduran firmamız, özel ebat ve kalınlıklarda da müşterilerine çözümler sunabilmektedir.

     Günümüzde inşaat firmalarının en çok tercih ettiği ürün olarak yıldızı parlayan plywood ta Nalbantoğlu Ticaretin ürün portföyünde yaklaşık olarak 10 yıldır yerini almaktadır. Diğer alternatif ürünlere göre daha uzun ömürlü ve fiyat olarak ta daha uygun olan üründe çeşitli özellik ve kalite de alternatifler oluşmuştur. 18 mm ve 21 mm olarak kalınlıkları mevcut olan malzemenin bakımı doğru yapıldığında yaklaşık olarak 35 – 40 kalıpta kullanılabilecek özellikte olanlarının yanı sıra fiyat olarak daha uygun fakat biraz daha kısa ömürlü olanlarıda tercih edilebilmektedir. Oluşan rekabet piyasasında firmaların ihtiyaçlarına cevap verebilmek açısından değişik kalite vefiyatlarda plywood stoklarımızla değerli müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini hedeflemekteyiz. Sektörün bir diğer önemli malzemeside osb dir. Özellikle çatı kaplamalarında uygun fiyatı, uzun ömürlü ve suya dayanıklı olması nedeni ile her geçen gün biraz daha fazla tercih edilerek adeta vazgeçilmez bir ürün haline gelen osb’de 6mm-9mm-11mm-15mm ölçülerinde ürün stoklarımızda yerini almaktadır.

     Mobilya malzemeleri ve orman ürünleri konusunda şehrimizin önde gelen firmalarından biri olan Nalbantoğlu Orman Ürünleri, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinerek, müşterilerine daima en iyi hizmeti sunmayı hedeflemiştir. Beşevler küçük sanayi sitesindede 2004 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Nalbantoğlu Orman Ürünleri; Çevreci ve Sorumluluklarına Bağlı...

Çevre ve Sorumluluk İlkelerimiz

Sektörün lider ve öncü firması olarak ürün ve hizmetlerimizde standartları belirleyici rolümüzü, müşterilerimizin ürünlerini rekabetçi, sağlıklı ve güvenilir şekilde pazara sunmalarında en yüksek faydayı sağlamak için kullanırız. Bunu gerçekleştirirken maliyetlerimizi düşürmeyi, büyümemizi sürdürülebilir kılmayı, ortak geleceğimizi güven altına almayı hedefliyoruz.

  • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlamak, cevap vermek ve karşılamak,
  • Satış sürecinde taahhüt edilen zamanda ürünleri teslim etmek,
  • Kaliteden taviz vermeden her zaman yeniliklere açık olmak ve her noktada sürekli iyileşme ve mükemmel olanı üretmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek,
  • Tüm üretim ve hizmet aşamalarımızda çevre kirliliğinin önlenmesini ve çevresel performansımızın sürekli geliştirilmesini sağlamak,
  • Firmamızda müşteri, ziyaretçi ve çalışanların iş sağlığı ve güvenliğini sağlamak,
  • Sürekli iyileştirme kapsamında çalışanların gelişimi, çevre bilincinin arttırılması ve iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması için eğitimler düzenlemek,

Nalbantoğlu, gelecek kuşaklara yaşanabilir, tertemiz bir dünya bırakmayı görevi olarak görüyor. Geleceği ve beraberinde getirdiği değişimi kucaklayan bir firma olarak çevre politikasını da buna göre belirledi: Çevreyi korumak ve sürekliliğini sağlamak için tüm çevre yasalarına ve yönetmeliklerine uymak, çevre etkilerini kontrol altında tutmak ve bu etkileri azaltarak çevresel performansını sürekli iyileştirmeye çalışmak.